Dom

Oferta firmy PONITAS: dowolne motywy dekoracyjne podłóg wykładzinowych w obiektach użyteczności publicznej oraz w fabrykach

PONITAS realizuje profesjonalny montaż wykładzin do różnych obiektów. Często specjaliści zajmują się zakładaniem w obiektach biurowych oraz w obiektach hotelowych, lecz mają możliwość też wykonywać wykładziny dla licznych zakładów pracy. Ekipa ma spore doświadczenie, czyli wyznaczone usługi zrobione są prędko i schludnie.

Każdorazowo, w czasie montaż wykładziny hotelowej zostaje utrzymany termin podany zleceniodawcom. Praca zaczyna się od stosownego opracowania podłoża do założenia listew przy podłogach, niezależnie od faktu, jakiego są one rodzaju. Zakład realizuje świadczenia na terenie całej Polski. Do zadań wykorzystywane są materiały firmowe albo te, które udostępnia klient. Patrząc na to, iż wszystko zrobione jest bardzo dbale, posadzka z pewnością będzie w idealnym stanie przez wiele lat.

Klienci mogą oczekiwać na merytoryczne porady ze strony specjalistów, którzy podpowiedzą, jak na co dzień zabiegać o daną wykładzinę w obiekcie, żeby przez długi czas pozostawała trwała i wyglądała estetycznie. Propozycja usługowa firmy obejmuje duży wybór dekorów, wpisujących się w każdą stylizację wnętrz. Nie ma tu znaczenia, czy będzie chodziło o pomieszczenia mieszkalne, w biurowcach, hotelowe, w obiektach przemysłowych, lub handlowe. Przykładowe z realizacji można przeglądać na witrynie www, ale też szybko odnaleźć dane do skontaktowania się z przedstawicielami PONITAS, by zaprezentować im swoje oczekiwania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY