Apartament idealny dla osób, które planują odpoczywać od wakacyjnych tłumów

Mechelinki to apartament idealny dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnego zgiełku. Klimatyczne i kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia wymagania wielu osób. Każdy gość może tutaj przygotować sobie dania, wypić kawę, zobaczyć film lub zrobić relaksującą kąpiel. Wygodne łóżka pozwolą wypoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

I kiedy ktoś chce tutaj przyjechać w podróż służbową to również ma taką możliwość. Może w tym miejscu w spokoju wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorami spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Udostępnione udogodnienia a także modernistyczne wyposażenie sprawią, że pobyt w takim miejscu goście będą wspominali bardzo dobrze. Można będzie bardzo dobrze odpoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy i Gdyni.

Z tego powodu to świetna alternatywa dla osób, które nie lubią spędzić wakacji w większych kurortach. Gustownie urządzone mieszkanie okaże się perfekcyjną alternatywą dla dużego obiektu hotelowego. Kompleksowo wyposażone mieszkanie da szansę komukolwiek wypoczywać w taki sposób jak preferuje szczególnie: w mieszkaniu można będzie spędzić mniej albo więcej czasu, zależnie od preferowanego stylu wypoczywania.

Kiedy natomiast pogoda nie będzie dobra, to można spędzać czas na większym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, należy kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY posiada jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie imponującym poziomie.

Z tego powodu warto mu zaufać i decydować się na pobyt w luksusowym oraz kameralnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Metraż mieszkania wynosi sto osiem metrów kwadratowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY