Przynosząca dobre rezultaty dezynsekcja realizowana w BIOS

Propozycja firmy BIOS dla właścicieli firm obejmuje takie same świadczenia jak w przypadku klientów indywidualnych. Do tej pory na usługi takie jak zwalczanie prusaków karaluchów zdecydowały się: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji i usługi usuwania szkodników przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej realizowane niż dla klientów prywatnych. Przyjazne dla środowiska, efektywne i bezpieczne mocno wpływają na higienę w zakładzie pracy oraz stają się niezbędne podczas sytuacji kryzysowych.

Eksperci z BIOS od dwudziestu lat są bezkonkurencyjni w branży. Każda dezynfekcja w budynkach w jakich jest to wskazane przywróci czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. Jeśli zaś klient biznesowy będzie zmagać się ze szkodliwymi insektami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Inne usługi z jakich mogą skorzystać przedsiębiorcy to: usuwanie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie i zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie obiektów.

W hotelach substancje wywołujące alergię usunięte są przy zastosowaniu innowacyjnej techniki Allergoff PRO. To pozwala wyciszyć alergeny kurzu. aż na pół roku. Jeśli ktoś pierwszy raz korzysta z usług podanej firmy to może dowiadywać się sporo w temacie współpracy ze strony internetowej. Oferta dla klientów biznesowych jest osobno zaprezentowana, wobec czego nie trzeba tracić czasu na poszukiwania. Można też konsultować się z pracownikami, jacy dokładnie zaprezentują usługę na jakiej zależy klientowi i określą, ile czasu zajmie jej zrealizowanie. To pozwala szybciej podjąć decyzję o zdecydowaniu się na współpracę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY