Fachowe projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Nowatorskie ukierunkowanie do wykonywania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w doborze elementów umeblowania i kompletnego wyposażenia.

W wypadku małych powierzchni specjaliści dbają o to, by utrzymana była przestronność. Natomiast jeżeli pomieszczenia są duże, zabiega się o utrzymanie spójnej aranżacji pod względem wyposażenia i koloru. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest wszechstronna i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawniej. Zespół architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeżeli natomiast klient chce uzyskać projekt niebanalny, to specjaliści nie boją się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i nietuzinkowe rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, by przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad codzienną pracą czuwają też specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i reguł designu sprawia, że cały team realizuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w zakresie realizacji mebli na rozmiar. To spełnia oczekiwania klientów. Meble są wykonywane tak samo dla klientów prywatnych, jak i dla dowolnych firm. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi ustaleniami. Wykonywane mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble do biura oraz przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na dowóz oraz montaż zamówionych mebli. To sprawia, że są zadowoleni z usług.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY