Zalety akumulatorów żelowych HAZE

Innowacyjne akumulatory żelowe HAZE udostępnione są w sklepie internetowym akumulatory-zelowe.pl. Jest to sklep należący do oficjalnego importera HAZE w Polsce, czyli do firmy COMSYSTEM. Wyroby od głównego dostawcy na świecie spełniają oczekiwania wszystkich konsumentów. Klienci, jacy robią tutaj zakupy wiedzą, że mają do wyboru produkty klasy premium. Każdy akumulator litowo-jonowy 12v 100ah jest przed oddaniem do użytku szczegółowo sprawdzany. Są one unowocześnione a także spełniają wszystkie normy użytkowania.

Przyznawana jest na nie dwunasto miesięczna albo dwudziesto cztero miesięczna gwarancja. Produkcja przebiega w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak dyrektyw Unii Europejskiej oraz spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 a także BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów zaliczają się do standardowych i dlatego perfekcyjnie dopasują się do poprzedniego miejsca. Można także oczekiwać na złożenie zamówienia spersonalizowanego, kiedy poszukuje się akumulatora do wózka inwalidzkiego lub do skutera.

Nie potrzebujące obsługi akumulatory dedykowane są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do energii odnawialnej, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też zwrócić uwagę na specjalną serię MARINE GEL, mającą wszystkie cechy oraz zalety z serii Electric Vehicle. Ta kolekcja przeznaczona jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach oraz na innego rodzaju sprzęcie do pływania. Wszystkie akumulatory z katalogu zaliczają się do niezawodnych.

Ich elektrolit ma postać żelu. Dystrybucja w sklepie jest na równi detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zleceniach można spodziewać się korzystnych promocji. Z tego powodu wszystkie osoby, które interesują się zakupem powinny złożyć zapytanie ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych rekomendowane są przede wszystkim do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY