Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że konsumenci z chęcią go nabywają. Przede wszystkim, tynk akrylowy jest uodporniony na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to też produkt elastyczny, wykazujący dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go doskonała przyczepność do podłoża. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny argument zachęcający do zakupu. Oznacza, że tynk może zostać użyty na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne oraz bogata kolorystyka sprawiają, że klienci chętnie zaopatrują się w ten rodzaj farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użytkowania, co powoduje, że jego nakładanie nie jest czasochłonne.

Oferowany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technologii. Dlatego będzie nadawać się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum trzech dniach od ich wykonania. Paleta barw została udostępniona przez producenta i można się z nią zapoznać na witrynie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. W sklepie tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Konsumenci mogą obeznać się z prezentacją na stronie. Do ich dyspozycji zostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu. Efektywność oraz szybka aplikacja dowodzą, że warto wybrać taki konkretny preparat. W jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku zostanie zamieszczony.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY