Dom

Prowadzone profesjonalnie i kreatywnie przedszkole a także żłobek Montessori KARUZELA

Kwestie, które przestrzegane są w przedszkolu oraz żłobku Montessori KARUZELA są dowodem na to, iż placówka funkcjonuje nad wyraz sprawnie i de facto jest to powołanie dla pedagogów. Świetnie wyszkolona grupa pedagogów jest uświadomiona, jak radzić sobie z dziećmi, bo specjaliści regularnie kształcą się, i co znaczące, systematycznie podążają za tym czego potrzebują maluchy. Prezentowane dobre przedszkole Warszawa budzi zaufanie i z tego powodu tak sporo osób tu się kieruje.

Rodzice informują się, w jaki sposób funkcjonuje żłobek i to motywuje ich najbardziej. Na dodatek, mają świadomość, iż gdy tu przyjadą, to mogą spodziewać się tego, iż będą potraktowani priorytetowo. Wychowawcy ochoczo opowiadają o swojej pracy. Na co dzień skupiają się tak samo na tym, żeby dzieci nauczyły się kolejnych zdolności, ale też na ich poziomie bezpieczeństwa oraz spełnieniu wszystkich potrzeb uczuciowych. Przedszkole znane jest z tego, iż dzieci, rodzice a także wychowawcy tworzą zintegrowaną grupę. W każdej z grup przedszkolnych pracuje troje pedagogów, w tym jeden z lektorów z języka angielskiego.

Pożywienie jest gotowane w placówce, ze zdrowych i ekologicznych wyrobów. Dzieci jedzą w myśl zasady BLW. W KARUZELI znajduje się spory plac zabaw oraz ogródek, pozwalający dzieciom robić wiele prac. W propozycji aktywności popołudniowych znajdują się na przykład: judo, rytmikę, taniec, warsztaty bębniarskie, czy zajęcia z ceramiki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY